Päästepalve

Päästmine

Päästmise and saab osaks neile, kes pöörduvad, usuvad ja tunnistavad, et Jeesus on Issand. Et ta suri ja tõusis üles surnuist et päästa inimest. (Apostlite teod 16:31, Roomlastele 10:9-10) Seda kingitust ei saa välja teenida heade tegudega või teadmisega et olen lihtsalt “hea inimene”. (Efesose 2:8-9, Timoteuse 1:9) See on seotud usuga (Et saada päästetud tuleb toimida vastavalt Jumala Sõnale)

Kui sa oled siia lehele tulnud otsides oma elule muutust ja rahu mida võib leida osadusest armastava Jumalaga – siis oled sa õiges kohas.
Jumal on valmis ja tahab sind aidata just nüüd ja täpselt seal, kus sa viibid.

Palveta nii:

Taevane Isa, ma tulen Sinu juurde Jeesuse nimel. Sinu sõna ütleb, kes iganes hüüab appi Issanda nime päästetakse. (ap teod 2.21) Ma palun ja anun – Jeesus tule minu südamesse ja ole Issand minu elus vastavalt Roomlastele 10:9-10. “Kui sa oma suuga tunnistad, et Jeesus on Issand, ja oma südames usud, et Jumal on ta üles äratanud surnuist, siis sind päästetakse, sest südamega usutakse õiguseks, suuga aga tunnistatakse
päästeks” Ma teen seda nüüd! Ma tunnistan, et Jeesus on Issand ja ma usun seda oma südames, et Jumal äratas Ta surnuist ülesse.

Kui oled palunud…

Kui sa oled palvetanud eelneva palve jääb öelda: “Tere tulemast Jumala perekonda!” Et aidata alustada teil uut teekonda koos Isandaga soovime saata mõned materjalid!